#Komunikaty

Promocja świąteczno-noworoczna!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty świąteczno-noworocznej. Od 14 grudnia 2023 roku do 5 stycznia 2024 licencje na wszystkie produkty Platformy Nowoczesny Urząd, w cenie niższej o 30% w stosunku do ceny nominalnej. Kup interesujący Cię produkt i zaplanuj jego wdrożenie na rok 2024. Serdecznie zapraszamy!

 

powrót

Co to jest Platforma „Nowoczesny Urząd”?

Na Platformę Nowoczesny Urząd składają się autorskie produkty i usługi firmy Nefeni Sp. z o.o., przeznaczone dla sektora publicznego, ze szczególnym uwzględnieniem jednostek samorządu terytorialnego. Służą one do zarządzanie kluczowymi zadaniami polskiego samorządu w obszarze e-usług publicznych, elektronicznego zarządzania dokumentacją, finansów i księgowości, podatków i opłat lokalnych, prowadzonych rejestrów i ewidencji, polityki społecznej. Z produktów Platformy NU korzysta kilkadziesiąt tysięcy użytkowników na terenie całego kraju.

 

Które produkty objęte są promocją świąteczno-noworoczną?

Promocją świąteczno-noworoczną objęte są wszystkie produkty Platformy NU, a więc:

 1. System EZD PROTON
 2. System finansowo-księgowy FoKa
 3. System podatkowy WyDra
 4. System gospodarowania mieniem
 5. System usług elektronicznych (EBOI)
 6. System Radni.Info
 7. Biuletyn Informacji Publicznej
 8. Środki trwałe ŚwiStak
 9. Pomoc materialna dla uczniów
 10. Koncesje alkoholowe
 11. Broker NU
 12. Dodatki mieszkaniowe i energetyczne

 

Jak skorzystać z promocji?

 1. Skontaktuj się z nami, w dowolny sposób, między 14 grudnia 2023 a 5 stycznia 2024 i powołaj się na niniejszą promocję – zainicjowanie kontaktu jest kluczowe, bo warunkuje udzielenie 30% rabatu na interesujące Cię produkty.
 2. Na zapoznanie się z produktem i podjęcie decyzji o jego zakupie, masz natomiast czas do 31 marca 2024 roku – o ile spełniłeś warunki opisane w punkcie 1, Twój rabat będzie utrzymany do końca I kwartału nadchodzącego roku.
 3. Chęć zapoznania się z produktem, udział w jego prezentacji, bądź innej formie konsultacji z naszym zespołem, nie zobowiązuje Cię do podjęcia decyzji o zakupie, ani nie rodzi żadnych innych kosztów.

Serdecznie zapraszamy! O produktach dostępnych w promocji dowiesz się więcej tutaj.

Zobacz także:

Baza Wiedzy dla Klientów
Wykorzystaj wszystkie możliwości naszych produktów.
Dlaczego warto uruchomić BIP 2.0
Nowoczesne i proste narzędzie zarządzania informacją publiczną.
e-Doręczenia dla klientów NEFENI
Kluczowe informacje dotyczące e-Doręczeń w Platformie NU
Odkryj najlepsze okazje i zniżki na swoje ulubione marki z Dziennik Kody Rabatowe! Z nami każdy zakup to oszczędność i przyjemność. Nie przegap ekskluzywnych ofert już dziś!