#Komunikaty #RADNI.INFO

Radni TV – dedykowana platforma transmisji posiedzeń

Odnotowaliśmy, że liczba wyświetleń filmów na platformie Radni TV, do dnia publikacji tego artykułu, wyniosła 626 507. A przecież nie chodzi tu o filmy fabularne, tylko o transmisje posiedzeń rad gmin, powiatów i sejmików województw. Niezależnie od tego, czy popularność ta wynika z najnowszej mody na “oglądanie sejmu”, sądzimy, że warto prowadzić transmisje profesjonalnie, bezpiecznie i zgodnie z przepisami. To wszystko oferuje Radni TV.

 

powrót

Czym jest platforma Radni.TV

Radni TV to dedykowana platforma do prowadzenia transmisji i retransmisji z obrad rad gmin, powiatów i sejmików województw oraz innych organów kolegialnych. Nasze rozwiązanie zostało przygotowane nie tylko po to, by urzędy spełniły wymagania prawne związane z prowadzeniem transmisji obrad organów stanowiących JST. Stworzyliśmy produkt pozwalający naszym klientom na zbudowanie profesjonalnego, bezpiecznego i precyzyjnie zaadresowanego przekazu medialnego dla mieszkańców.

 

Bezpieczeństwo

Nasze długoletnie doświadczenie w świadczeniu usług dla polskiego samorządu, szczególnie tych, które wiążą się z przetwarzaniem danych osobowych, sprawiło, że bezpieczeństwo platformy Radni.TV stało się jednym z głównych kryteriów jej budowy. Dane przetwarzane w ramach platformy są przechowywane w Polsce, a monitoring jest prowadzony w trybie 24/7. Klient korzystający z naszych usług ma możliwość zawarcia restrykcyjnej umowy dotyczącej przetwarzania danych w kontekście wymagań RODO. Jest to szczególnie istotne z punktu widzenia wyników kontroli prowadzonych przez NIK, które kwestionują możliwość wykorzystywania otwartych platform streamingowych do prowadzenia transmisji z posiedzeń. Poruszymy to zagadnienie podczas bezpłatnego webinarium – zapisy na webinarium dostępne są tutaj.

 

Profesjonalny wizerunek

Urząd korzystający z Radni.TV współtworzy społeczność samorządów, korzystających z profesjonalnej platformy medialnej dla mieszkańców. Transmisje z obrad są więc publikowane i odtwarzane w miejscu do tego dedykowanym, a nie umieszczone pośród milionów innych treści, niekoniecznie spójnych z ideami rozwoju demokracji lokalnej. Odbiorca ma więc poczucie, że oglądanie obrad rady gminy, powiatu, czy sejmiku województwa, odbywa się w środowisku specjalnie dla niego przygotowanym. Ponieważ klient posiadający Radni.TV jest wyposażony w dedykowany edytor napisów oraz edytor audiodeskrypcji, obróbka filmów z posiedzeń, pozwala przygotować atrakcyjny przekaz,  dostosowany również dla odbiorców niepełnosprawnych. Istnieje również możliwość zlecenia obróbki filmów naszym konsultantom.

 

Kompleksowa obsługa

Radni.TV funkcjonuje jako część platformy “Nowoczesny Urząd”, a więc marki oprogramowania dla jednostek samorządu terytorialnego, rozwijanej przez Nefeni. Produktem związanym bezpośrednio z Radni.TV jest system Radni.Info, który możemy śmiało zaprezentować jako najlepszy na rynku system do przygotowywania, prowadzenia i obsługi posiedzeń organów stanowiących JST. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.

 

Przeczytaj również

  1. Z opisem webinarium dotyczącym platformy Radni.TV można zapoznać się tutaj.
  2. Jeśli chcesz zobaczyć, jak funkcjonuje platforma transmisji posiedzeń, zapraszamy na radni.tv
  3. Chciałbyś poznać nasz system do obsługi obrad – zapraszamy na radni.info

Zobacz także:

Aplikacja mobilna dla radnych
Dużo testów, wiele wiele godzin pracy programistów i ciągła współpraca z naszymi klientami …
e-Doręczenia dla klientów NEFENI
Kluczowe informacje dotyczące e-Doręczeń w Platformie NU
Nowy system dla pracowników biura rady oraz radnych
Z przyjemnością informujemy o nowym Systemie RADNI.INFO
Odkryj najlepsze okazje i zniżki na swoje ulubione marki z Dziennik Kody Rabatowe! Z nami każdy zakup to oszczędność i przyjemność. Nie przegap ekskluzywnych ofert już dziś! beylikdüzü escort