#Komunikaty #EZD PROTON #Webinaria

e-Doręczenia. WAŻNY KOMUNIKAT.

powrót

Szanowni Państwo,

Przekazujemy ważny komunikat:

Informujemy, że od dnia 22 listopada 2023 roku, środowisko testowe e-Doręczeń, udostępnione dla producentów systemów EZD, działa nieprawidłowo lub nie działa wcale, w zakresie podstawowych i kluczowych funkcji tego systemu, tj. wysyłania wiadomości na skrzynkę e-Doręczeń oraz odbierania wiadomości ze skrzynki e-Doręczeń.Nie znamy przyczyn nieprawidłowego działania systemu, ani też nie posiadamy informacji, czy wiąże się to, w jakiś sposób, z przesunięciem terminu wejścia w życie e-Doręczeń.

Rodzi to następujące konsekwencje:

  1. Webinarium zaplanowane na 29.11.2023 roku nie odbędzie się, ponieważ nie jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu procesu e-Doręczenia – poinformujemy Państwa o nowym terminie webinarium (osoby, które zapisały się na webinarium, nie będą musiały rejestrować się ponownie, na nowy termin).
  2. Nie jesteśmy w stanie udostępnić Państwu wersji PROTONA obsługującej e-Doręczenia, ponieważ nie mamy możliwości przetestowania, czy system działa prawidłowo – poinformujemy Państwa o nowym terminie wydania wersji.

Informujemy jednocześnie, że prowadzimy stały monitoring działania systemu e-Doręczeń, również z udziałem klientów, którzy z nami współpracują. Stwierdzone problemy są na bieżąco przekazywane w formie zgłoszeń serwisowych, do dostawcy systemu.

Wyrażamy ubolewanie z powodu zaistniałej sytuacji, która jest od nas całkowicie niezależna. Przystąpimy do realizacji zadań opisanych w punktach 1 i 2, jak tylko będzie to możliwe.

Z poważaniem
Zespół Nefeni Sp. z o.o.

Zobacz także:

e-Doręczenia dla klientów NEFENI
Kluczowe informacje dotyczące e-Doręczeń w Platformie NU
Baza Wiedzy dla Klientów
Wykorzystaj wszystkie możliwości naszych produktów.
e-Rekrutacje do szkół, przedszkoli i żłobków
Promocja produktu 4Parents dla klientów NEFENI
Odkryj najlepsze okazje i zniżki na swoje ulubione marki z Dziennik Kody Rabatowe! Z nami każdy zakup to oszczędność i przyjemność. Nie przegap ekskluzywnych ofert już dziś!