#Komunikaty

Witamy w Nefeni

Nefeni Sp. z o.o. to nowa nazwa firmy, funkcjonującej dotychczas jako Sputnik Software. O zamiarze zmiany, informowaliśmy przed trzema miesiącami, w osobnym artykule. Okoliczności całej operacji, choć dość nietypowe, zbiegły się z premierami nowych produktów i usług, przygotowanych dla jednostek sektora publicznego. Sądzimy więc, że zmiana nazwy, będzie jednocześnie istotnym krokiem rozwojowym dla Nefeni i jej Klientów. Nie zmienia się natomiast struktura kapitałowa spółki ani sprawdzony, doświadczony zespół, dzięki któremu jesteśmy w stanie realizować najbardziej wymagające projekty. Nefeni Sp. z o.o., GIAP Sp. z o.o. oraz DSGS Sp. z o.o. będą rozwijały swoją ofertę oprogramowania w ramach Nefeni Software Group.

powrót

Zmiana nazwy nie powoduje konieczności aneksowania umów zawartych przez Sputnik Software Sp. z o.o. Pod szyldem Nefeni startujemy formalnie w dniu 20 czerwca 2022 roku. Akcentując nasz podstawowy cel, pozostajemy przy haśle „tworzymy oprogramowanie” / „we make software”, identyfikują nas kolory zielony i biały, a główna linia produktowa jest i będzie rozwijana pod sprawdzoną marką „Nowoczesny Urząd”.

1 lipca 2022 roku udostępnimy klientom Nefeni, posiadającym aktywną opiekę autorską na nasze produkty, unikalną bazę wiedzy, pozwalającą na jeszcze lepsze wykorzystanie użytkowanego oprogramowania. Baza Wiedzy pozwoli nam dzielić się z Państwem, naszym dorobkiem technologicznym i merytorycznym. Użytkownicy oprogramowania uzyskają dostęp do wszystkich aktualnych i archiwalnych webinariów, filmów instruktażowych, instrukcji obsługi oprogramowania oraz porad dotyczących optymalnego wykorzystania naszych produktów. Baza wiedzy jest kolejnym produktem, mającym na celu stałe zwiększanie jakości naszych usług, związanych z utrzymaniem oprogramowania.

Natomiast 1 grudnia 2022 roku to dzień premiery Systemu Zarządzania Mieniem Komunalnym. Oprogramowanie, wykonane w technologiach typu open source, obejmie wszystkie procesy związane z obsługą tego zadania, a więc ewidencję mienia i zawartych umów, naliczanie opłat oraz ich księgowość. Produkt jest przygotowywany przy aktywnym udziale naszych klientów, sądzimy więc, że powinien spełnić bardzo wygórowane oczekiwania. Postawiliśmy na nowoczesną technologię, niewymagającą ponoszenia kosztów związanych z komercyjną bazą danych oraz optymalizację procesów i uszczelnienie poboru opłat.

Cały 2022 rok, poświęcamy jednocześnie, na integrację procesów w ramach oprogramowania tworzonego w Nefeni Software Group. Wielu klientów, miało już okazję przekonać się,  jak wiele możliwości daje integracja Systemu Finansowo-Księgowego FoKa (produkt Nefeni Sp. z o.o.) z Systemem Budżet 24 (produkt DSGS Sp. z o.o.). Już wkrótce zaprezentujemy korzyści płynące z powiązania platformy „Nowoczesny Urząd” (Nefeni Sp. z o.o.) z Samorządową Platformą Danych Przestrzennych (GIAP Sp. z o.o.). Wszystkie te działania, zmierzają do zbudowania spójnej i kompletnej oferty oprogramowania, obejmującego wszystkie procesy zarządzane w ramach jednostek sektora publicznego.

To tylko niektóre projekty, które obecnie realizujemy. Spotykamy się z naszymi klientami, od ponad 22 lat, podczas prezentacji, szkoleń, serwisu. Zbudowaliśmy firmę, która jest największym, z punktu widzenia liczby wdrożeń, polskim producentem oprogramowania dla samorządu terytorialnego. Zamierzamy się rozwijać dalej, jako NEFENI.

Zobacz także:

#UKRAINA.WSPIERAMY!
Pomagamy uchodźcom z Ukrainy
Samorządowa Platforma Danych Przestrzennych (SPDP)
System GIS dedykowany dla administracji publicznej
System Zarządzania Budżetami Jednostek Samorządu Terytorialnego BeSTi@
   
Odkryj najlepsze okazje i zniżki na swoje ulubione marki z Dziennik Kody Rabatowe! Z nami każdy zakup to oszczędność i przyjemność. Nie przegap ekskluzywnych ofert już dziś!