#Komunikaty #RADNI.INFO

Transmisje bez reklam na radni.tv!

Od 1 czerwca 2021 roku YouTube wyświetla reklamy, nawet w tych filmach, w których ich autorzy nie przewidują publikowania treści komercyjnych. Dotyczy to również transmisji z posiedzeń rady. Zapraszamy do skorzystania z platformy radni.tv, udostępnianej przez Sputnik Software, jako indywidualny kanał Twojej instytucji, nie zawierający reklam!

powrót

Do tej pory, reklamy w YouTube pojawiały się tylko wówczas, gdy twórca uruchomił możliwość zarabiania na swoich treściach oraz w momencie, gdy w filmie pojawiła się muzyka bez licencji. Teraz reklamy mogą być wyświetlane w każdym filmie i wielokrotnie. Jest to bardzo ważna informacja dla wszystkich jednostek samorządowych korzystających z platformy YouTube gdyż nie są one już w stanie prezentować swoich materiałów wideo bez narażania widza na konieczność obejrzenia reklam.

Biorąc powyższe pod uwagę zapraszamy do uruchomienia dedykowanego kanału urzędu na platformie radni.tv. Materiał może być transmitowany na żywo bądź publikowany jako archiwalny, gdzie użytkownik otrzymuje dostęp do wygenerowanych mechanicznie napisów dla każdego materiału wideo.

Platforma posiada również łatwy panel administracyjny pozwalający na zarządzanie transmisjami w sposób niezależny. 

Dla klientów korzystających z radni.info istotne moga być następujące aspekty:

  • pełna integracja z transmisją (automatycznie nakładki na transmisję: omawiany punkt, tytuł sesji, wyniki głosowania, osoba przemawiająca)
  • możliwość integracji z systemem dyskusyjnym (zarządzanie mikrofonami i sesją bezpośrednio z jednego systemu)
  • możliwość integracji z kamerami (automatyczne kadrowanie kamery na mówcę)

 

Zachęcamy do kontaktu oraz do sprawdzenia przykładowych transmisji naszych klinetów na: https://radni.tv/

Zobacz także:

Aplikacja mobilna dla radnych
Dużo testów, wiele wiele godzin pracy programistów i ciągła współpraca z naszymi klientami …
Pierwsze zdalne posiedzenia
W związku z wejściem w życie zapisów regulujących możliwość zdalnego obradowania.
Wiemy jak wdrożyć EZD
Do końca roku pakiet usług eksperckich gratis!
Odkryj najlepsze okazje i zniżki na swoje ulubione marki z Dziennik Kody Rabatowe! Z nami każdy zakup to oszczędność i przyjemność. Nie przegap ekskluzywnych ofert już dziś!