#Webinaria #GIS

GIS w praktyce – V seminarium GIAP (Wydarzenie hybrydowe)

Rejestracja uczestników


Termin wydarzenia:
Konferencja odbędzie się 1 grudnia 2021 r.


Wydarzenie hybrydowe:
SEMINARIUM ON-LINE
oraz
SEMINARIUM STACJONARNE –
Hotel Courtyard by Marriott Katowice City Center


O wydarzeniu:

Konferencja GIS W PRAKTYCE to już V odsłona kultowego seminarium GIS – Środowisko pracy w nowoczesnym urzędzie organizowanego przez firmę GIAP Sp. z o.o.. Wydarzenie dedykowane jest przede wszystkim dla pracowników Miast, Gmin i Instytucji Publicznych.

Tematem przewodnim konferencji jest zapoznanie Uczestników z praktycznym wykorzystaniem rozwiązań GIS w codziennej pracy na przykładzie wielu rozwiązań implementacji systemów GIS w Urzędach. Podczas spotkania, Uczestnicy będą mieli okazję do zapoznania się z nowoczesnymi narzędziami opartymi na systemie GIS, mającymi na celu optymalizację czasu pracy w urzędzie, poprzez automatyzację wydawania dokumentów i uporządkowanie danych przestrzennych, co bezpośrednio przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.


Dla kogo:

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli miast i gmin, w tym m.in.:

  • Przedstawiciele władz (Prezydenci, Burmistrzowie, Wójtowie, Sekretarze)
  • Dyrektorzy, Kierownicy, Naczelnicy, Inspektorzy wydziałów gospodarowania nieruchomościami, infrastruktury, gospodarki przestrzennej i budownictwa, architektury, środowiska, promocji
  • Informatycy
  • Przedstawiciele Instytucji szczebla wojewódzkiego i ogólnopolskiego
  • Przedstawiciele Administracji Publicznej szczebla wojewódzkiego i ogólnopolskiego

Plan konferencji:


Organizator konferencji:

GIAP to dynamicznie rozwijająca się spółka geoinformatyczna, tworząca dziedzinowe oprogramowania GIS dla urzędów miast i gmin oraz instytucji publicznych. Głównym produktem firmy jest Samorządowa Platforma Danych Przestrzennych (SPDP), oparta na opensourcowej platformie QGIS, wspierająca realizację zadań administracji samorządowej.

Produkty oferowane przez firmę GIAP prezentowane są na wielu prestiżowych konwentach, organizowanych dla przedstawicieli administracji publicznej. Tylko w pierwszej połowie 2019 roku rozwiązania spółki przedstawione zostały m.in. na takich wydarzeniach jak: konferencja „Informacja przestrzenna nowym impulsem dla rozwoju lokalnego” (Wrocław, maj br.), targi Smart City Expo Poland (Łódź, czerwiec br.) czy II spotkanie użytkowników QGIS (Poznań, czerwiec br.). W tym roku firma otrzymała nagrodę SMART CITY POLAND AWARD w kategorii „e-usługi” za projekt „Utworzenie Systemu Informacji Przestrzennej”. Ponadto z końcem 2018 roku GIAP został srebrnym sponsorem QGIS.

Z rozwiązań oferowanych przez firmę GIAP korzysta ponad 200 urzędów w całej Polsce, w tym m.in. miasto Częstochowa, miasto Zamość, miasto Gorzów Wielkopolski, miasto Kwidzyn, miasto Skierniewice czy też Urząd Gminy Tarnowo Podgórne. Z początkiem 2019 roku firma rozpoczęła współpracę z Departamentem Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Natomiast pod koniec 2017 roku GIAP podjął się realizacji utworzenia SIP-u dla miasta Bolesławiec oraz dziewięciu sąsiednich jednostek.

GIAP i Sputnik Software są w jednej grupie kapitałowej. O połączniu sił pisaliśmy tutaj.

powrót

Zobacz także:

Nowy JPK_VAT z deklaracją w systemie FoKa – ważne zmiany
Prowadzenie dokumentacji w systemie EZD PROTON
ZSI_Urzad.NT – płatności masowe w module KASA

Zainteresował Cię temat? Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Zarejestruj się.

Wszelkie pytania prosimy kierować do organizatora konferencji:
tel. 506 968 838 lub e-mail: konferencja@giap.pl
Więcej o konferencji na stronie GIAP.

Odkryj najlepsze okazje i zniżki na swoje ulubione marki z Dziennik Kody Rabatowe! Z nami każdy zakup to oszczędność i przyjemność. Nie przegap ekskluzywnych ofert już dziś!