#Komunikaty #Webinaria

Startujemy z webinariami!

powrót

22 września 2020 r. o godz. 11:00 odbędzie się pierwsze webinarium tematyczne, dotyczące pracy w systemach Sputnik Software. Nowa usługa spółki jest ukierunkowana na dostarczenie specjalistycznej wiedzy, w obszarach, na które nasi klienci zwracają szczególną uwagę.  W 2020 roku, szkolenia on-line będą się odbywały dwa razy w miesiącu. W roku 2021 chcielibyśmy przeprowadzić ok. 40 webinariów. 

Tematyka szkoleń on-line wynika z zapotrzebowania zgłaszanego przez klientów Sputnika, zidentyfikowanego przez naszych wdrożeniowców i serwisantów. Stawiamy raczej na szczegółowe omówienie procesów merytorycznych, czyli pewnego, istotnego wycinka zadań użytkowników, niż ogólne zasady pracy w poszczególnych aplikacjach. Dlatego też tematem przykładowego szkolenia nie będzie “Praca w systemie FoKa”, ale np. “Monitorowanie wykonania wydatków w systemie FoKa”. Kładziemy więc nacisk na to, by spotkanie on-line, trwające od 45 do 60 minut, przynosiły wymierne efekty, czyli zdobycia przez użytkowników naszego oprogramowania bardzo konkretnych umiejętności.

“Rozwijanie jakości usług związanych z obsługą klienta, który posiada już nasze oprogramowanie, to jedna z kardynalnych zasad działalności spółki. Chyba jako pierwsi na rynku samorządowym zbudowaliśmy profesjonalny zespół obsługi klienta, który zajmował się wyłącznie serwisem technicznym i merytorycznym – mówi Sławomir Hemerling-Kowalczyk – członek zarządu Sputnik Software Sp. z o.o. – w webinariach nie chodzi o wpisanie się w trend, związany z rozkwitem wszelkiej maści usług on-line, który obserwujemy w okresie pandemii (choć doświadczenia pracy zdalnej były tu bardzo przydatne). Mają one raczej nasze usługi uzupełnić, upowszechnić i podnieść na jeszcze wyższy poziom.”

Obok webinariów związanych stricte z bieżącą obsługą programów, wymagającą dodatkowego wsparcia użytkowników, zamierzamy wykorzystać szkolenia on-line do prezentowania nowości, pojawiających się po aktualizacjach, choćby w ramach webinarium pt. “JPK w systemie FoKa – ważne zmiany”. Jesteśmy przekonani, że takie podejście będzie z jednej strony, satysfakcjonujące dla naszych klientów, z drugiej zaś, pozwoli nam promować prace rozwojowe, które realizujemy, w ramach platformy “Nowoczesny Urząd”. 

Zachęcamy Państwa do udziału w szkoleniach on-line organizowanych przez Sputnik Software. Chęć udziału w wybranym webinarium, zapowiedzianym na naszej stronie internetowej, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na wybrane webinarium. Poza sytuacjami wyjątkowymi, gdy szkolenia odbywają się na specjalne zamówienia klienta, spotkania on-line są bezpłatne. Naprawdę warto, ponieważ:

  1. Tematyka webinariów jest ściśle zdefiniowana – wybierasz interesujący Cię temat.
  2. Webinaria prowadzą nasi najlepsi specjaliści – najprawdopodobniej poznaliście się już wcześniej, podczas wdrożenia, czy obsługi serwisowej.
  3. Odpowiemy na wszystkie pytania – jeśli nie od razu, to w ramach uzupełniającej informacji.
  4. Jesteśmy otwarci na propozycje – zaproponuj temat webinarium, które Cię interesuje.

Zobacz także:

Parametryzacja Wydry na rok 2021 – moduły Nieruchomości i Pojazdy
Temat szkolenia: Parametryzacja Wydry na rok 2021 – moduły Nieruchomości i Pojazdy Termin i czas trwania: Szkolenie odbędzie się 16 grudnia 2020 r. o godz. 11:00. Spotkanie potrwa około 60 minut. Formuła szkolenia: WEBINARIUM Cel szkolenia: Szkolenie pozwoli usystematyzować wiedzę w zakresie parametryzacji systemu podatkowego WyDra na rok 2021 – moduły Nieruchomości i Pojazdy. W trakcie szkolenia użytkownicy systemu WyDra poznają kroki w sekwencji okresowej wraz z czynnościami do wykonania w celu przygotowania systemu do pracy na nowy rok a później do masowego wymiaru i wydruku decyzji. Adresaci szkolenia: Szkolenie skierowane jest dla pracowników działów podatkowych wykorzystujących system WyDra do naliczania podatków: rolnego, od nieruchomości, leśnego w tym pobieranego w formie łącznego zobowiązania pieniężnego oraz od środków transportowych. Webinarium jest bezpłatne dla klientów posiadających ważną opiekę autorską na system WyDra. Program szkolenia: Parametryzacja systemu WyDra do pracy na rok 2021 – moduły Nieruchomości i Pojazdy: zmiana stawek, zmiana roku, konfiguracja nowych szablonów autonumeracji, kopiowanie i/lub zmiana tekstów decyzji na kolejny rok, obsługa blokad na Danej Podatkowej, porządkowanie bazy. Prowadzący: Dariusz Lewański – Sputnik Software sp. z o.o. Informacje organizacyjne: Można zarejestrować się tylko na to webinarium, które będzie miało dostępny formularz rejestracyjny. Liczba miejsc jest ograniczona, formularz rejestracyjny na dane webinarium będzie niedostępny po zamknięciu listy Uczestników. Przed szkoleniem zarejestrowani Uczestnicy otrzymują mailowo dane dostępowe do platformy na której odbywać się będzie szkolenie. Uczestnicy mogą zadawać pytania do prowadzącego za pośrednictwem czatu, jeśli program szkolenia taką sesję przewiduje. Szkolenie potrwa około 60 minut. Aby móc komfortowo korzystać ze szkolenia online zalecamy korzystanie z : komputera z procesorem co najmniej Dual Core 2 Ghz lub wyższy (i3/i5/i7 lub odpowiednik AMD), 4 GB pamięci RAM; łącza internetowego o przepustowości minimum 2,5 Mb/s; głośnika lub słuchawek.
e-Oświata w Twojej Gminie
Wypróbuj. Do końca 2020, za darmo!
Aplikacja mobilna dla radnych
Dużo testów, wiele wiele godzin pracy programistów i ciągła współpraca z naszymi klientami …
Odkryj najlepsze okazje i zniżki na swoje ulubione marki z Dziennik Kody Rabatowe! Z nami każdy zakup to oszczędność i przyjemność. Nie przegap ekskluzywnych ofert już dziś!