Odkryj najlepsze okazje i zniżki na swoje ulubione marki z Dziennik Kody Rabatowe! Z nami każdy zakup to oszczędność i przyjemność. Nie przegap ekskluzywnych ofert już dziś!

Nowe Koncesje Alkoholowe – prezentacja systemu

Posted by & filed under .

Temat szkolenia: Nowe Koncesje Alkoholowe – prezentacja systemu Termin i czas trwania: Szkolenie odbędzie się 24 maja 2023 r. o godz. 11:00. Spotkanie potrwa około 60 minut. Formuła szkolenia: WEBINARIUM (szkolenie on-line na żywo) Cel szkolenia: Przeprowadzenie szkolenia umożliwi zapoznanie się z podstawowymi funkcjonalnościami naszego nowego systemu „Koncesje Alkoholowe”. Adresaci szkolenia: Szkolenie skierowane jest do wszystkich pracowników, którzy obsługują zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Webinarium jest bezpłatne. Program szkolenia: Moduł Koncesje Alkoholowe: Rejestr osób i podmiotów, Rejestr przedsiębiorców, Rejestr dokumentów (wnioski, zezwolenia, oświadczenia, opłaty, kontrole i skargi), Zarządzanie (limity i normatywy zezwoleń). Moduł Raporty i Wydruki – generowanie raportów, konfiguracja szablonów. Moduł Narzędzia – eksport do xml i CEIDG, TERYT. Moduł Administracja (Konfiguracja, Użytkownicy i uprawnienia, Automatyczna numeracja, Słowniki). Prowadzący: Katarzyna Ocalewska – Nefeni Sp. z o.o. Informacje organizacyjne: Można zarejestrować się tylko na to webinarium, które będzie miało dostępny formularz rejestracyjny. Liczba miejsc jest ograniczona, formularz rejestracyjny na dane webinarium będzie niedostępny po zamknięciu listy Uczestników. Zarejestrowani Uczestnicy otrzymają wiadomość na osobisty adres e-mail, podany podczas rejestracji, z danymi dostępowymi do platformy Zoom, na której odbywać się będzie szkolenie. Przed rozpoczęciem webinarium prosimy o zapoznanie się z informacją – Jak dołączyć do webinarium na Zoom? W trakcie webinarium Uczestnicy mogą zadawać pytania do prowadzącego za pośrednictwem czatu, jeśli program szkolenia taką sesję przewiduje. Aby komfortowo uczestniczyć w szkoleniu on-line zalecamy korzystanie z: komputera z procesorem co najmniej Dual Core 2 Ghz lub wyższy (i3/i5/i7 lub odpowiednik AMD), 4 GB pamięci RAM; łącza internetowego o przepustowości minimum 2,5 Mb/s; głośnika lub słuchawek, klienta stacjonarnego Zoom. Wymagania dotyczące użytkowania klienta stacjonarnego Zoom w systemach operacyjnych Windows, macOS i Linux, znajdziesz tutaj

Obsługa systemu Koncesje Alkoholowe

Posted by & filed under .

Temat szkolenia: Obsługa systemu Koncesje Alkoholowe Termin i czas trwania: Szkolenie odbędzie się 6 października 2021 r. o godz. 11:00. Spotkanie potrwa około 60 minut. Formuła szkolenia: WEBINARIUM Cel szkolenia: Szkolenie pokaże sposób obsługi sytemu Koncesje Alkoholowe. Adresaci szkolenia: Szkolenie adresowane jest do osób zarządzających systemem od strony merytorycznej. Webinarium jest bezpłatne dla klientów posiadających ważną opiekę autorską na system Koncesje Alkoholowe. Program szkolenia: Parametryzacja rejonów oraz limitów zezwoleń. Wprowadzanie osób i przedsiębiorców. Rejestracja wniosków. Wydawanie zezwoleń. Rejestracja oświadczeń. Wydruki dla przedsiębiorcy. Obsługa raportów. Prowadzący: Grzegorz Goraj – Sputnik Software sp. z o.o. Informacje organizacyjne: Można zarejestrować się tylko na to webinarium, które będzie miało dostępny formularz rejestracyjny. Liczba miejsc jest ograniczona, formularz rejestracyjny na dane webinarium będzie niedostępny po zamknięciu listy Uczestników. Przed szkoleniem zarejestrowani Uczestnicy otrzymują mailowo dane dostępowe do platformy na której odbywać się będzie szkolenie. Uczestnicy mogą zadawać pytania do prowadzącego za pośrednictwem czatu, jeśli program szkolenia taką sesję przewiduje. Szkolenie potrwa około 60 minut. Aby móc komfortowo korzystać ze szkolenia online zalecamy korzystanie z : komputera z procesorem co najmniej Dual Core 2 Ghz lub wyższy (i3/i5/i7 lub odpowiednik AMD), 4 GB pamięci RAM; łącza internetowego o przepustowości minimum 2,5 Mb/s; głośnika lub słuchawek.